BiSU’ya benzer uygulama tasarımı

BiSU’ya benzer uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

BiSU’ya benzer uygulama tasarımı AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirebileceği  bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Dijital dünya ve uygulamalar, her gün hayatlarımızı  daha da kolaylaştırırıyor ve yeni fikirlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. BiSU da bu gelişmelerin yeni  bir halkası olarak kullanıcılara hazırlanmış., BiSU akıllı telefon uygulaması ile tek tuşla su siparişi vermeye yarar.

BiSU Nedir?

Online su siparişsistemi olan BiSU adlı mobil uygulaması, İstanbul’da ayda 12 milyon adet gibi su şişesi satmakta ve su ihtiyacları karşılamaktadır. damacana suda randevulu dönem, Ergin Üner ve Ozan Alptekin adlı iki girişimcinin damacana su sektörüyle ilgili fark ettikleri bazı sorunlarıyla başladı.

Ergin Üner, BiSU mobil uygulamasıyla ilgili şu bilgileri verdi: “Türkiye’de herkesi, her zaman ve her yerde ilgilendiren, gündelik bir ihtiyaçtan yola çıkıyor. Yani su ihtiyacından. Proje kullanıcının farklı markalar arasından seçim yapıp, tek tuşla 1-2 saniye içinde su siparişi verebilmesini sağlıyor. Yoğun şehir temposunda, su siparişi vermek çoğu zaman unutulan, unutulmak istenen, üşenilen veya zamanlama sorunları yaratan bir konu. Tüketicinin, abone olduğu marka dışındaki hiçbir markanın fiyatları ve kampanyaları hakkında haberdar olmaması da bir diğer problem. BiSU, bu iki soruna çözüm getiriyor.”

BiSU’da şimdilik Pınar, Erikli, Nestle, Hayat Su, Gümüş Su, Sırma, Damla, Taşdelen ve Pürsu gibi En çok bilinen 20 farklı su markası sistemde  ve satışa sunuluyor.

BiSU’nın Özellikleri Nedir?

BiSU mobil uygulaması sayesinde çevrendeki açık su bayilerini ve fiyatlarını görebilir, kendine en uygun markayı seçebilir, siparişini tek tuşla verebilirsin.  Bir kere Uygulamaya izni verdiğin takdirde ilçe ve semt bilgilerin otomatik olarak görünecek ve bölgendeki bütün su markaları ve fiyatlarını sana gösterecektir. Ayrıca BiSU ile teslimat zamanını da kendine göre ayarlayabilirsin.

Artık Bütün bayiler kapanmış olsada. Sucu, teslimat süresini aksatabilir veya sen evden çoktan ayrılmış olsan bile, hiç sorun değil! BiSU sayesinde  teslimat zamanını dilediğin gibi ayarlayıp başka işlerine devam edebilirsin. Bu Uygulama da , mevcut aboneliğinizin yanı sıra diğer markaların fırsatlarını da görüp, değerlendirme imkanı buluyorsunuz.

BiSU  mobil uygulaması’nın diğer özelliklerinden Kapıda ödeme dışında, kredi karti, BKM Express ve Hopi Paracık’larla da ödeyebilmek.

Ayrıca BİSU, su siparişi hizmetinden hiçbir ek bedel ya da komisyon almaz ve Uygulamayı ücretsiz olarak  marketlerden indirebilirsin.

 BiSU’nın geleceğe dair hedefleri:

Su siparişi  mobil uygulaması BiSU’dan online market servisi: Bi’market!

BiSU, Bi’market çözümü ile  sahip olduğu binlerce kullanıcıya market ürünlerini sunmayı hedefliyor.

Paylaşılan bilgilere göre ise yeni bir pazara giriş yapan BiSU, bir kaç gün önce deneysel olarak online market ürünlerini kullanıcıları ile buluşturdu. BiSU,yaklaşık 200 bin haneye, 30’dan fazla su markasının sipariş iletimine aracılık ediyor.

BİSU Şimdilik  İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Afyonkarahisar ve27 şehirde daha hizmet verdiği halde, kendini daha da geliştirmeye çalışıp, Türkiyenin bütün illerinde  satış yapmayı planlıyor.

 BiSU’ya Nasıl Ulaşabilirim?

Akıllı telefonunuz sayesinde damacana su sipariş etmenize olanak tanıyan BiSU  mobil uygulamasını,IOS ve Android cihazlarınıza Appstore ve Google play’den indirdikten sonra, GSM numaranızı girmeniz yeterli. sonrasında uygulamayı  rahatlıkla kullanmaya başlayıp, kolaylıkla su siparişi verebilirsiniz.

BiSU mobil uygulamasını indirdikten sonra, bayi kayıtlı cep telefonu numaranızı tanıyor. sistem kaç saniye içinde aboneliğinizi gösterip ilk adımda bile işinizi kolaylaştırıyor. Ondan sonra istediğiniz her an Listede bulunan markalardan birini seçip, hızlı bir şekilde dilediğiniz saat için sipariş verebiliyorsunuz.

AKAF’tan BiSU’ya benzer  bir mobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF olarak BiSU mobil uygulamasının özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, daha fazla bilgi için size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının BiSU ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

five × two =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü