Arkadaş Bulma Uygulaması

Arkadaşlık Uygulaması Tasarımı

1 Yorum

Tüm ihtiyaçlarımızın bir şekilde uygulamalarla bağlantılı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Arkadaşlık Uygulaması tasarımı da hayatımızı kolaylaştırmak için yapılmış uygulama tasarımlarından biridir. Spor branşlarında partner bulmak zorlaşabilir. Tenis de bunlardan biri. Kort Partner uygulaması tam da bunun için hayata geçirilmiş ve fikir olarak bir çok kullanıcı tarafından tam puan almıştır. Uygulama IOS ve Android tarafından desteklenmektedir. AKAF’ın tasarladığı dijital oyun uygulaması içinde de arokadaş eşleşmesi konusu çalışılmıştır. gelin birlikte uygulamanın detaylarını inceleyelim.

Uygulamayı App Store veya Google Play’ inizden telefonunuza indirdikten sonra ilk adım kişisel bilgilerinizi girmek. Ülke seçimi olarak Avusturalya ve Türkiye seçeneği sunuluyor. Daha sonra şehrini belirleyip seviyenizi seçiyorsunuz . Size yakın 3 kortu belirlemenizi de bekliyor. Bu noktadan sonra uygulama size denk seviyede yeni oyuncularla eşleşmenizi gerçekleştirecektir. Şunu da söylemeden geçmemeliyiz ki yıllık ve aylık seçenekleriyle uygulamayı Premium olarak kullanabilirsiniz. Yıllık 200TL, aylık olarak da 20TL gibi bir ücretle daha kapsamlı bir hizmet almanız mümkün.

AKAF olarak bu makalenin devamında Arkadaşlık Uygulaması Tasarımı hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Kortpartner Avantajları

Kortpartner avantajları olarak, etrafınızdaki tüm kullanıcıları gösterir, bir davet oluşturduğunuzda diğer üyeler bu durumu görüntüleyebilir. Ücretli maçlar için profilinize fikir tartışması ekleyebilir, size en uygunarkadaşları seçmek için yeni kortlar ekleyebilirsiniz.

Kort partner’de eşleştirme nasıl yapılır?

Kort Partner uygulaması kullanıcıları bazı kritere göre diğer oyuncularla eşleştirir. Kort Partner’ de 9 farklı seviye bulunur her oyuncu kendi oyun seviyesini net bir biçimde belirterek uygulamanın tam olarak ona göre bir eş bulmasını sağlayabilir. bu uygulamada önem taşıyan bir başka kriter ise oyuncunuya yakın partner bulmasıdır. oyuncunun bulunduğu konuma yakın oyuncularla eşleştirme yapar. İstanbul’da üyelik gerektiren ya da halka açık tüm bilinen kortları Kort Partner’ de bulabilirsiniz. Bu kortlardan size en yakın ya da en çok gittiğiniz 3 tanesini seçip o kortlardaki diğer oyuncularla eşleşebilirsiniz. Eğer sizin gittiğiniz kort sistemde yoksa, uygulama ile iletişime geçebilir bu sorunu halletmelerini isteye bilirsiniz.

Kort Partner’in Ön yüzü

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonraki ilk adım profil fotoğrafı seçimi ve hemen ardından kişisel bilgi ve konum eklemenizdir. oyun seviyenizi belirledikten sonra, uygulama size yakındaki üyeleri öneriyor. bu etapta siz saat ve konum belirleyerek uygun bulduğunuz üyelere davet gönderebilirsiniz. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey partnerinizi beklemektir. Partneriniz daveti kabul edebilir, reddedebilir veya sizinle daha detaylı konuşmak istediği konular varsa size mesaj yoluyla ulaşabilir.

Kort Partner’in diğer imkanları

Kort partner sadece oyun partneri bulma uygulaması değldir. Bu uygulama aynı zamanda tenis eğitmenlerine iş imkanı da sunuyor. Eğitmenler bir kaç soruyu cevaplayarak anında eğitmen olarak uygulamaya kaydolabilirler. Böylelikle hem insanların profesyonel yardım alarak tenis oynamalarını sağlıyor hem eğitmenlere yeteneklerini kullanarak glir sağlamalarına yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak, tenise başlamak istiyor ama büyük bir bütçe ayırmak istemiyorsanız, uygulama aracılığıyla satışa çıkarılan ikinci el ekipmanları uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 

Eksik Yönler

Bu arkadaşlık uygulamasının çok iyi bir fikirden yola çıkarak tasarlandığı belli ama bazı detayların düşünülmediğini kabul etmek gerekir. Kullanıcı yorumlarına göre uygulamadaki bazı eksiklikler ve hataları sizin için derledik.

Kullanıcılar partner bul kısmında filtrelemenin olmaması, kort rezervasyonlarında seçenek olmadığı, silinen mesaj geçmişinin tekrardan sisteme düşmesi ve sonradan düzelmesi gibi tekniksel hatalar kullanıcı tarafından bildirilmiştir.

Tüm bunların sonucunda uygulamanın yaratıcı ve faydalı bir fikir olduğu ve işe yaradığını söyleyebiliriz. Üyelerin olumlu geri dönüşleri de bu fikri destekler nitelikte.

Hey buddy, SWEATers, Ballin, Adam eksik, Maç bul ve hobi arkadaşı gibi popüler spor arkadaşı bulma uygulamaları ve sitelerine bakabilirsiniz.

Arkadaşlık Uygulaması Tasarımı Nasıl Yapılır?

Arkadaşlık Uygulaması Tasarımı artık çok kolay. AKAF’ın yardımıyla en ince detayına kadar işlenmiş bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Tüm özellikleriyle sizin fikriniz olan bir uygulama geliştirmek istiyorsanız AKAF uzmanlarımız fikirlerinizi dinleyip size ücretsiz danışmanlık vermek için hazır.

1 Yorum. en

  • Tavsiye üzerine keşfettiğim bir ekip. Çok iyi iş çıkarttılar. Artık benim de herkese tavsiye ettiğim bir şirket. Kendilerine çok teşekkür ediyorum

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

20 + 18 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü