Web Application

Android & İOS uygulama tasarımı

Yorum yapılmamış

Android & İOS uygulama tasarımı

Android & İOS uygulama tasarımı  AKAF’ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir. AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Eskiden Televizyon ekranlarından izlemeye alışık olduğumuz para ödüllü bilgi yarışması artık mobil teknoloji geliştirme sayesinde uygulamalarda  da kullanıcılarla buluştu.

HADI UYGULAMASI

Akıllı telefon uygulaması olan ‘Hadi’ turkcell bip’in başlattığı canlı yayında gerçek para ödüllü bilgi yarışması. Turkcell‘in geliştirdiği bir uygulama olsa da Vodafone, Türk Telekom hat sahipleri de uygulamayı kullanabiliyor.

Bütün  Android ve İOS mobil cihazlardan oynanabilen Hadi , 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla bir rekora imza atmış.

Hadi, Türkiye’nin ilk interaktif mobil bilgi yarışması  ve en çok aranan ve indirilen programlar arasında yer alıyor. Bugüne kadar 9 milyondan fazla indirilen  bu uygulama , mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

Hadi’de müzik, sinema, spor gibi farklı kategorilerde özel yarışmalar da düzenlenir günde iki kez Müge Boz, başarılı ünlü oyuncunun, sunumuyla yayınlanıyor. Her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor..

HESAP OLUŞTURMA

Hadi uygulamasını  akıllı telefonunuza kurduktan sonra hesap oluşturma aşamasına geliyoruz. Hesap oluşturmak için telefon doğrulaması kısa mesaj ile gerçekleştiriyor. Bu sürede sizi davet eden veya referans olacak bir kişiyi ekleyebilir, o kişinin joker kazanmasını sağlayabilirsiniz. Üye olduktan sonra profil bilgilerinizi ,fotoğraf ve e-posta gibi bilgileri düzenleyebilirsiniz. Hadi’de en çok para kazanan hesapları görebilirsiniz. Haftanın en çok kazanan hadi yarışmacıları ve tüm zamanların en çok kazananları da listede karşınızda olacak.

ÖDÜL

Peki şimdi ödülü merak edersiniz, şu anda günlük ödül 1000 TL ve  her günün parası 12 soruyu bilenlerin arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Örneğin 50 bin TL ödül olan yarışmada tüm soruları doğru cevaplayan kişiler arasında bu ödül paylaşılıyor. Ayrıca her çarşamba 19:30’da resimli yarışma başlıyor, bu yarışmada da 8 soru soruluyor.

ÖZELLİKLER

Hadi’nin sorular ise genelde kolay ancak arada eleyici zor sorular da oluyor. Tek kişi oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamanız çok daha eğlenceli olabilir.

Yapmanız gereken tek şey, daha önce bildirilen saatte uygulamayı açık tutmanız. Sunucu canlı yayında soruları sizlere soracak; siz oyuncular  ise önceden hazırlanmış cevapları tek bir tık ile yanıtlayacaksınız.

İşte başarılı bir Mobil uygulaması olan ‘Hadi’nin kullanıcıları için yaptığı açıklama:

Her gün aynı saatte Hadi yarışmasına katılıp, arkadaşlarını davet ederek ekstra can hakkı kazanıp ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin!

Hadi O zaman! AKAF olarak Hadi uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz. Daha fazla bilgi için  iletişim  bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz

Eğlence ve heyecanın bir arada olduğu Hadi, Geçtiğimiz aylarda AppStore’larda yerini aldı ve artık hem Androidlerin  hem de  İOSlerin cebine girdi.

AKAF Firmasının Hadi ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

two × 3 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü