AKAF hizmetleri

AKAF ulusrarası Grub, çeyrek asırlık tecrübesi ve genç bir gruba sahip olmasıyla hızla ilerlemiş ve ülkede başarılı projeleri hayata geçirmeyi başarmıştır.

AKAF, başlangıçta iki yıldan kısa bir sürede yeni alanlara girmeyi ve hayata geçirdiği projelerde başarılı olmayı başaran web sitesi tasarımı ve web tabanlı yazılımlar ile mobil uygulamalar alanında faaliyet göstermekte olup, geçtiğimiz yıllarda Faaliyet Alanları alanındaki faaliyetlerini sürdürmektedir. kurumsal otomasyon, ERP, web tabanlı ofis portalları, üretim yönetimi portalları, entegre web siteleri, BMS iş yönetim sistemi, katılım sistemleri, satış otomasyonu ve… tasarım ve uygulaması tamamen adanmıştır. Ayrıca otomobil, yayıncılık, tur ve turizm, bina ve malzeme, haber ajansları ve diğer yeni teknoloji alanları gibi çeşitli endüstrilerde faaliyet göstermektedir.

Web Tasarımı

AKAF, her projenin benzersiz olduğuna inanır ve hedeflerine ulaşır. Yani tüm projeler için tek bir formül yok. Programlama ve tasarım ekibimiz, zevklerinizi ve hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan uygun bir web sitesi tasarlamaya hazırdır. Herhangi bir tasarımcıyı ve fikri bir web sitesine dönüştürebileceğimiz için herhangi bir kısıtlama yoktur.

Mobil uygulama tasarımı

Android ve IOS işletim sistemlerine dayalı çeşitli mobil uygulamaların yanı sıra çeşitli web uygulamalarının dünya standartlarında üretilmesi AKAF’ın uzmanlık alanıdır. Bir web uygulamasının, bir kümeyi inceledikten ve analiz ettikten ve o küme için tam rolleri, işlevleri, operatörleri ve prosedürleri belirledikten sonra bir küme için tasarlanmış ve dahili ağ ve ağda sağlanabilen bir uygulama yazılımı olduğunu bilmek ilginizi çekebilir. Web üzerinden hizmet vermek istiyorsanız web uygulamasını kullanabilirsiniz çünkü web sitesi daha çok içeriğe önem verir ancak web uygulamasının hizmet ve hizmet sunma kabiliyeti vardır.

Önce mockup

Öncelikle sipariş mockup’ınız uzmanlarımız tarafından tasarlanır, diğer bir deyişle mockup, çeşitli konularda tasarım konularında en iyi şekilde kullanılabilecek hazır grafik şablonlar ve açık katman PSD formatındadır. Tasarımcılar Mokap yardımıyla özgün tasarımlarını uygulamadan ve orijinal formatta yazdırmadan önce ön izleme yapabilir veya tasarım projelerinde güzel bir grafik dosyası olarak kullanabilirler.Müşteri raporlarına göre numuneler çalışırken kendilerini bu şekilde görürler ve işlerinden daha memnunlar.

UI / UX tasarımı

UI tasarımcısı, her bölümün sayfada nerede olması gerektiğini düşünüyor mu? Formlar nasıl olmalı? Formu gönder düğmesi nerede? Kullanıcıya hatalar nasıl gösterilir? Ana seçenekleri kolayca görülebilmeleri için nereye koyacağız? UX projeleri oluşturmak için herkese uyan tek bir süreç yoktur. Ancak UX süreciniz ister basit ister farklı etkinliklerle dolu olsun, her UX tasarım sürecinin amacı aynıdır; Kullanıcılar için harika bir ürün üretin. Bu nedenle projeniz için iyi olanı kullanın, geri kalanından kurtulun ve ürün geliştikçe UX sürecinizi tamamlayın.

Teknolojiler

Bu yazılımın çekirdeği Node.js ile geliştirilmiştir ve bu bölümün en önemli noktası GraphQL mimarisi ile geliştirilmiş olmasıdır. Bu yazılımın veritabanı PostgreSQL’dir.Bu yazılımın Android sürümü ve IOS sürümü yerel olarak GraphQL mimarisi ile kodlanmıştır ve yolcu ve sürücü sürümü ayrıdır.React.js ile yönetim portalı sürümü ve web uygulaması sürümü (PWA) GraphQL mimarisi ile geliştirilmiştir. . grubumuzdaki web sitenizi veya mobil uygulamanızı ürettikten sonra, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacağız, işinizin sorunsuz bir şekilde devam edebilmesi için sisteminizin tüm güvenlik işlerinden sorumluyuz.

Güvenilir destek

Hizmetler, AKAF ürün ve hizmetlerinin yaşam döngüsünün ana aşamalarını destekler ve AKAF ile müşteriler arasında bir köprü olarak önemli bir rol oynar. ACAF, desteği kolaylaştırmak için yazılım çözümlerinin ve tesislerinin daha eksiksiz kullanımı için bir platform sağlamaya çalışmaktadır.

Bu doğrultuda, küçük ve büyük işletmelere hizmet sağlama konusunda yılların bilgi birikimi ve tecrübesi, müşterilerin günlük operasyonlarında destek hizmeti sağlamanın önemini anlayarak AKAF’ın aşağıdaki hedeflere ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Eğitim

Tamamen sistematik bir yazılım veya uygulama ve hatta birçok ayrıntı içeren bir web sitesi başlatmak, kurmak ve dağıtmak için kesinlikle zaman ve para gerektirir. Bu nedenle yazılımınızı nasıl kullanacağınızı ve sıfırdan yüze kadar işletmenizde nasıl çalıştıracağınızı öğretmek için gerekli önlemleri aldık. Böylece projenizi tasarladıktan sonra müşteri eğitim yazılımına tamamen hakim olana kadar güvenle devam edeceğiz.

İnşa ettiğimiz projelerle ilgili ilginç vaka çalışmaları.

Start-up’ların ve büyük şirketlerin neden AKAF’ı seçtiğini bilmek daha iyidir.

Menu