KORT PARTNER

Yorum yapılmamış

KORT PARTNER

Spor branşlarında partner bulmak zorlaşabilir. Tenis de bunlardan biri. Kort Partner uygulaması tam da bunun için hayata geçirilmiş ve fikir olarak bir çok kullanıcı tarafından tam puan almıştır. Uygulama IOS ve Android tarafından desteklenmektedir. Peki gelin birlikte uygulamanın detaylarını inceleyelim.

Uygulamayı App Store veya Google Play’ inizden telefonunuza indirdikten sonra ilk adım kişisel bilgilerinizi girmek. Ülke seçimi olarak Avusturalya ve Türkiye seçeneği sunuluyor. Daha sonra şehrini belirleyip seviyenizi seçiyorsunuz . Size yakın 3 kortu belirlemenizi de bekliyor. Bu noktadan sonra uygulama size denk seviyede yeni oyuncularla eşleşmenizi gerçekleştirecektir. Şunu da söylemeden geçmemeliyiz ki yıllık ve aylık seçenekleriyle uygulamayı Premium olarak kullanabilirsiniz. Yıllık 200TL, aylık olarak da 20TL gibi bir ücretle daha kapsamlı bir hizmet almanız mümkün.

Premium Avantajları

Etrafınızdaki tüm kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Bir davet oluşturduğunuzda diğer kullanıcılar bilgilendirilir.

Ücretli maçlar için profilinize fikir tartışması ortağı rozeti ekleyebilirsiniz.

En uygun partnerleri bulmak için daha fazla kort ekleyebilirsiniz.

Kort Partner uygulaması sizi 3 kritere göre diğer oyuncularla eşleştirir.

1.Kriter- Yakın Seviyedekiler

Kort Partner’ de her oyuncunun kendi oyun seviyesini net bir biçimde ortaya koyabileceği 9 adet farklı seviye bulunur. Yeni başlayandan Aktif Profesyonel oyuncuya kadar her oyuncu, seviyesini seçer ve böylece diğer oyuncularla oyun seviyesini net bir biçimde beyan etmiş olur.

2.Kriter- Aynı İlçedekiler

Kort Partner’ de oyuncular oturdukları ilçeye göre birbirlerine önerilirler. Ancak oturduğunuz ilçeden bağımsız olarak sık gittiğiniz kortları işaretlerseniz, o kortlardaki diğer oyuncularla da eşleşmeye başlarsınız.

3.Kriter- Aynı Kortta Oynayanlar

İstanbul’da üyelik gerektiren ya da halka açık tüm bilinen kortları Kort Partner’ de bulabilirsiniz. Bu kortlardan size en yakın ya da en çok gittiğiniz 3 tanesini seçin, o kortlardaki diğer oyuncularla eşleşmeye başlayın. Eğer sizin gittiğiniz kort sistemde yoksa, uygulama ile iletişime geçebilir bu sorunu bildirebilirsiniz.

Şimdi biraz uygulamanın ön yüzünü inceleyelim.

İlk olarak bir profil oluşturuyorsunuz. Fotoğraf ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra konum eklemeniz gerekiyor. Ve tabii başta da söylediğimiz gibi seviyenizi de paylaşmalısınız. Daha sonra uygulama size yakınınızdaki tüm üyeleri öneriyor. Burada isterseniz saat konum belirleyerek kendinize uygun gördüğünüz üyeye davet gönderebilirsiniz. Bu noktadan sonra yapmanız gereken tek şey partnerinizi beklemek. Partneriniz daveti kabul edebilir, reddedebilir veya sizinle daha detaylı konuşmak istediği içerikler varsa size mesaj yoluyla ulaşabilir.

Tenis Eğitmeni

Kort Partner uygulamasının bir diğer güzel yanı da tenis eğitmenlerinin de yer alabilmesi ve eğitmenlere iş imkanı sunması aslında. Sisteme kaydolmak isteyen tenis eğitmenlerinin yalnızca 4 soruluk bir formu doldurmaları gerekmektedir.

2.El Ekipman

Bunlara ek olarak Kort Partner üyeleri olarak 2. el tenis ekipmanlarınızı uygulamaya yükleyip piyasanın çok altında satış gerçekleştirebilir veya ihtiyacınız olan ekipmanları satın alabilirsiniz.

Eksik Yönler

Uygulamanın bu kadar güzel bir fikri hayata geçirmesinin yanında bazı sorunlar da peşi sıra geliyor maalesef. Kullanıcı yorumlarını dikkate almak gerekirse bazı sistemsel problemlerin olduğu görülüyor.

-Kullanıcılar partner bul kısmında filtrelemenin olmamasından şikayetçi.

-Kort rezervasyonlarında var-yok gibi göstergenin olmaması

-Silinen mesaj geçmişinin tekrardan sisteme düştüğünü sonradan düzelmesi

Gibi tekniksel hatalar kullanıcı tarafından bildirilmiş.

Tüm bunların sonucunda uygulamanın yaratıcı ve faydalı bir fikir olduğu ve işe yaradığını söyleyebiliriz. Üyelerin olumlu geri dönüşleri de bu fikri destekler nitelikte.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

2 × 2 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins
Menü