İnternet taksi uygulama tasarımı

Uber’e benzer bir internet taksi uygulaması oluşturma ve tasarlama

İnternet taksi uygulaması tasarımı ve online taksi uygulaması tasarımı alanında hala yeni fikirler var ve ulaşım alanında da yeni yöntemler ve yeni fikirler geniş bir kitleyi çekebilir. AKAF’ta internet taksi uygulamaları tasarlamaya başladığımızda ve Uber ve itaxi’ye benzer uygulamalar oluşturduğumuzda, ilk ulaşım sistemleri üreticisi olarak anılacağımızı hiç düşünmemiştik ve bugün bu alanda Türleri de dahil olmak üzere çeşitli farklı ürünlerle çalışıyoruz. İnternet taksi uygulamaları veya şehirlerarası, şehirlerarası, araç kiralama ve havalimanı ulaşımı bu yorumlarla hala bu alanda yaratıcı insanlar tarafından doldurulabilecek birçok boşluk olduğuna inanıyoruz. , rehberlik için AKAF ile iletişime geçin.

AKAF gurubunda bir internet taksi uygulaması oluşturma adımları

Frame-Wire Analiz ve wireframe30%
30%
Mobil uygulamalar için grafik şablonlarının maket tasarımı40%
40%
Portalların ve uygulamaların kopyalarının üretimi80%
80%
Cms, web hizmetleri ve mobil uygulamaları yapmak90%
90%
Son testler ve düzeltmeler95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

İnternet taksi uygulama özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantılarını yönetin

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz!

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanı sıra web uygulaması da en güncel programlama yöntemiyle (React js) kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacak.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlama yeteneğine sahiptir.Ve sadece sürücüler ve geziler listesine ve…. Faaliyet yerine erişimi var

 

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

Konum bazlı indirimler

Yüzde veya sabit sayıda lira olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır.Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve belirli bir şehirle sınırlıdır.

 

çok dilli

Şu anda tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleri ile donatılmıştır ve uygulanabilecek diğer diller uygulanabilir.

AKAF ulaşım uygulaması ile ilgili eğitici videolar

İnternet taksi uygulaması tasarlamak için fiyat talep edin

Uygulama tasarımı veya Uber benzer uygulamanın fiyatı siz değerli müşterilerimiz için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir.
Yeterli özgeçmişi, iyi bir çalışma örneği ve iyi kodlama kalitesi olmayan bir koleksiyon kullanmazsanız, satın alındıktan sonra yakın gelecekte onlar tarafından terk edilecektir ve destekleme olmayacaktır.
Bu nedenle, üretim teknolojisi ve hizmetlerinin fiyatına ek olarak, AKAF’ı diğerleri ile karşılaştırmada desteği düşünmenizi rica ediyoruz.

Fill out this field

Hangi teknolojiyi kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2021 ve ShopiFy 2021’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularındaki kontrol sistemi, kodlamanız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıları veritabanınıza erişimden mahrum eder.

AKAF gurubunda yer alan internet taksi uygulaması portföyü

 

 

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Online taksi uygulaması tasarlamak ve uzman tavsiyesi almak için bize ulaşın

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

sixteen − ten =

Menü