ihtiyaç uygulama tasarımı

Bir ihtiyaç uygulaması oluşturun ve tasarlayın

Bugün işlerini başkalarına tanıtmak için bir uygulama kullanması gereken birçok insan var. Reklamları ve gereksinimleri eklemek için bir uygulama oluşturarak, başkalarının bu reklamı kullanmasına ve programa kendi ihtiyaçlarını yerleştirmesine izin verebilirsiniz. Bu alanda hala yaratıcı fikirler çalışmakta, divar ve sheypoor uygulamaları ülkemizde en çok bilinen reklam uygulamaları olmakla birlikte, farklı yapı ve konu ile reklam uygulamalarının yeri hala güçlü bir şekilde hissedilmektedir, Bu nedenle size tavsiyemiz Fikrinizi bizim yardımımızla hayata geçirin ve kazanmanın keyfini çıkarın.

AKAF ekibinde ihtiyaç uygulaması tasarlama adımları

Frame-Wire Analiz ve wireframe30%
30%
Mobil uygulamalar için grafik şablonlarının maket tasarımı40%
40%
Portalların ve uygulamaların kopyalarının üretimi80%
80%
Cms, web hizmetleri ve mobil uygulamaları yapmak90%
90%
Son testler ve düzeltmeler95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF ihtiyaç uygulamasının özellikleri

 

 

Google haritalar ve AkAF haritaları bağlantılarının yönetimi

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz!

Alanların yönetimi

Bu sistemin dinamik ve esnek bir şekilde yazıldığını ve kendi özel alanları ile herhangi bir yeni reklam kategorisi oluşturabileceğinizi unutmayın. Tüm kategorileri içerecek şekilde ve her kategorinin kaydedilecek, görüntülenecek veya filtrelenecek kendi alanları vardır.

Gerekli web uygulama paketi

Android ve iOS uygulamanızın yanı sıra en son programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacak.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlayabilmektedir ve sadece kendi faaliyet alanı veya faaliyet yerindeki kullanıcıların bilgilerine erişebilmektedir.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formları yapmak için özel bir kısıtlamanız yok, özel ve rakipsiz destek sistemimizi mutlaka kullanın.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

reklam kaydı

Profesyonel reklam kayıt sistemi site, Android veya IOS üzerinden yapılabilmekte ve talep edilen ilana göre farklı finansal paketlerin tanımlanması tamamen dinamik olarak yönetici tarafından yapılabilmektedir.

Konum bazlı indirimler

Yüzde veya sabit sayıda lira olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır.Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve belirli bir şehirle sınırlıdır.

çok dilli

Bu sistem AKAF’ta, tüm sistemin yeni bir dilde kolayca ve sadece dil ile ilgili dosyanın çevrilmesi ile sunulabileceği şekilde yazılmıştır.

AKAF ihtiyaç uygulaması hakkında eğitici videolar

Uygulama tasarım ihtiyaç fiyatını talep edin

Uygulama tasarımı veya sahibinden benzer uygulamanın fiyatı siz değerli müşterilerimiz için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir.
Yeterli özgeçmişi, iyi bir çalışma örneği ve iyi kodlama kalitesi olmayan bir koleksiyon kullanmazsanız, satın alındıktan sonra yakın gelecekte onlar tarafından terk edilecektir ve destekleme olmayacaktır.
Bu nedenle, üretim teknolojisi ve hizmetlerinin fiyatına ek olarak, AKAF’ı diğerleri ile karşılaştırmada desteği düşünmenizi rica ediyoruz.

Fill out this field

Hangi teknolojiyi kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2021 ve ShopiFi 2021’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularında bulunan kontrol sistemi, kodlamalarınız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıların veritabanınıza erişimini keser.

AKAF ekibindeki uygulama tasarım portföyü ihtiyaçları

 

 

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir ihtiyaç başvurusu tasarlamak için özel tavsiye almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

thirteen + three =

Menü