Motor Kurye Ve Teslimat Uygulama Tasarımı

Motor Kurye Ve Teslimat Uygulaması Yapımı Ve Tasarımı

AKAF Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması, gönderilerin alınması ve gönderilmesi ile teslimatın yönetilmesi alanında eksiksiz ve uzmanlaşmış bir yazılımdır. AKAF Motor kurye yazılımı, online mağazalar ve restoranlar ve fast food gibi paketleri kendileri gönderen nakliye hizmeti şirketleri ve işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır. İşletmelerin ve çevrimiçi mağazaların genişlemesiyle, daha fazla gönderi göndermek için özel bir teslimat yazılımına sahip olmanın önemi hissediliyor. AKAF motorlu kurye ve dağıtım yazılımının kendine has özellikleri vardır ve her online mağaza işletmesi kendi adı ve markası ile bu platformun hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

AKAF Ekibinde Motor Kurye ve Teslimat Uygulama oluşturma adımları

Frame-Wire Analiz ve wireframe30%
30%
Mobil uygulamalar için grafik şablonlarının maket tasarımı40%
40%
Portalların ve uygulamaların kopyalarının üretimi80%
80%
Cms, web hizmetleri ve mobil uygulamaları yapmak90%
90%
Son testler ve düzeltmeler95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

Motor Kurye Ve Teslimat Uygulama Özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantılarını yönetin

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz! Google hesaplarındaki yaptırımlar veya kısıtlamalar konusunda hiçbir endişeniz yok.

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında! En güncel programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacak.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlama yeteneğine sahiptir.Ve sadece sürücüler ve geziler listesine ve…. Faaliyet yerine erişimi var

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

Konum bazlı indirimler

Riyal cinsinden yüzde veya sabit bir sayı olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır.Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve çıkış noktası ve belirli varış yeri ile sınırlıdır.

çok dilli

Şu anda tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleri ile donatılmıştır ve uygulanabilecek diğer diller uygulanabilir.

AKAF Motor Kurye Ve Teslimat Uygulaması Hakkında Eğitici Videolar

Motor Kurye Ve Teslimat Uygulama Tasarımı için fiyat talep edin

Motor kurye veya teslimat uygulaması tasarlamanın fiyatı değerli müşteriler için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce yeterli özgeçmişi olmayan bir koleksiyondan iseniz uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir, uygun iş örneği ve kalite.İyi kodlama kullanmayın.Yakın gelecekte satın aldıktan sonra onlar tarafından terk edilecekler ve size destek verilmeyecektir.Bu nedenle fiyat hariç diğerleriyle karşılaştırmalı olarak AKAF’ı değerlendirmenizi rica ederiz. üretim teknolojisi ve destek hizmetleri.

Fill out this field

Hangi teknolojiyi kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2021 ve ShopiFy 2021’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularındaki kontrol sistemi, kodlamanız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıları veritabanınıza erişimden mahrum eder.

AKAF Ekibinde Motor Kurye ve Teslimat Uygulaması Portföyü

 

 

No results found.

Online taksi uygulaması tasarlamak ve uzman tavsiyesi almak için bize ulaşın

No results found.

Menu