Emlak sitesi inşaatı ve tasarımı

Emlak sitesi inşaatı ve tasarımı

Emlak acentenizin bir sitesi olduğunda, yüz yüze müşterilere ek olarak, her gün yüzlerce çevrimiçi müşteri gayrimenkul kiralamak veya satın almak veya satmak için size gelir.
Portal, bir emlak sitesi tasarlamanın inanılmaz derecede basit, hızlı ve uygun maliyetli bir yoludur.
Gayrimenkul alım satımı konusunda uzmanlaşmış bir emlak sitesi ile alıcı ve satıcı arasında aracılık yapabilir, bir veya birden fazla işlemi kapatarak çok para kazanabilirsiniz.
Konut kasabalarının veya konut ve ticari kulelerin toplu satışları, replika tabanlı bir çevrimiçi satış sistemine sahip olmaya değerdir, böylece söz konusu mülkün özelliklerini görüntülemeye ek olarak, izleyiciler bu mülkleri görmek için sanal bir tura sahip olabilir.

AKAF ekibinde bir emlak sitesi tasarlama adımları

Frame-Wire Analiz ve wireframe30%
30%
Mobil uygulama grafik şablonlarının maket tasarımı40%
40%
Portal ve uygulama replikalarının üretimi80%
80%
Cms, web hizmeti ve mobil uygulamayı hayata geçirin90%
90%
Son test ve düzeltme95%
95%
Garanti ve destek100%
100%

AKAF emlak sitesi ve satış sisteminin özellikleri

 

 

Google Haritalar ve Akaf Haritaları bağlantılarını yönetin

Yönetim portalı üzerinden uygulamayı ve portalı istediğiniz harita üzerinde ayarlayabilirsiniz!

Çok seviyeli erişim sistemi

Yönetim portalını kullanmak için erişimleri ayarlamak ve organizasyonel rol türlerini belirlemek için profesyonel bir sistemle donatılmıştır! Bu sistem üzerinden tüm organizasyon şemasını ve ilgili erişimleri oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Taksi yazılımı web uygulaması

Android ve iOS uygulamanızın yanında! En güncel programlama yöntemine (React js) sahip web uygulaması kullanıcılarınızın hizmetine sunulacak! Bu şekilde, kullanıcıların uygulamayı yüklemelerine bile gerek kalmayacak.

Farklı şehirler için temsil sistemi

Bu sistem, o acentenin faaliyet alanı için tam yetkiye sahip yeni acenteler tanımlama yeteneğine sahiptir.Ve sadece sürücüler ve geziler listesine ve…. Faaliyet yerine erişimi var

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formunun yapılmasında herhangi bir kısıtlama yoktur! Ve özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli bölümlerinden biridir ve Akaf firmasının profesyonel grafik tasarımcıları zevkinize göre özel bir tasarım üretebilir.

Seyahat masraflarının nasıl hesaplanacağını yönetin

Yönetim portalı aracılığıyla şehir, bölge, kilometre, trafik ve hizmet türüne göre taksi ücretinin nasıl hesaplanacağını düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, günün ve gecenin farklı saatleri için ücretteki indirim veya artış yüzdesini belirleyin.

Pazarlama uygulaması

Sürücüleri kaydetmek ve çekmek, pazarlama uygulaması aracılığıyla çok daha kolay ve daha hızlı yapılır! Bu uygulamayı bir saha sistemi üzerinden üç seviyede (pazarlamacı, süpervizör, uzman) kullanabilirsiniz.

 

Konum bazlı indirimler

Riyal cinsinden yüzde veya sabit bir sayı olarak profesyonel bir indirim sistemi ile donatılmıştır.Tüm indirim kodlarının bir son kullanma tarihi olabilir ve çıkış noktası ve belirli varış yeri ile sınırlıdır.

çok dilli

Şu anda tüm uygulamalar ve yönetim portalları Farsça, Arapça, Kürtçe ve son zamanlarda İngilizce dilleri ile donatılmıştır ve uygulanabilecek diğer diller uygulanabilir.

AKAF’ın emlak sitesi tasarımı ve emlak satış sistemi hakkında eğitici videolar

Emlak sitesi tasarımı için fiyat talep edin

Emlak sitesi tasarımının fiyatı siz değerli müşteriler için önemli bir konudur ancak startuplarda fiyattan önce uygulama tasarımının kalitesi ve kullanılan teknolojinin türü çok önemlidir.Satın aldıktan sonra yakın zamanda bırakmayın ve desteklenmeyeceksiniz, bu nedenle üretim teknolojisi ve destek hizmetleri fiyatı dışında AKAF’ı diğerleriyle karşılaştırmalı olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz.

Fill out this field

Hangi teknolojiyi kullanıyoruz?

AKAF’ta uygulama yapma teknolojisi, Uber 2021 ve ShopiFi 2021’de kullanılan teknolojiye eşittir! AKAF’ta yapılan tüm programlamalar Graph QL mimarisi ile uygulanmaktadır ve AKAF’ın eski teknolojilerden farklı olmasının nedeni budur! Şirketinizin özel sunucularındaki kontrol sistemi, kodlamanız için güvenlik sağlar ve ayrıca yazılım geliştirmede Jenkins’i kullanmak, tüm programcıları veritabanınıza erişimden mahrum eder.

AKAF ekibinde emlak sitesi tasarımı portföyü

 

 

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Online taksi uygulaması tasarlamak ve uzman tavsiyesi almak için bize ulaşın

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

5 × 2 =

Menü