DUOGETHER-OYUN ARKADAŞI BUL

Yorum yapılmamış

DUOGETHER-OYUN ARKADAŞI BUL

Duogether ile belirli oyunlarda oyun arkadaşı bulmak artık çok kolay.

Duogether Nedir?

Oyun oynayan insanları eşleştirme sistemi ile tanıştıran platform. Mobil, Playstation ve Bilgisayar oyunları için takım arkadaşı arayabilirsiniz.

 

3 Ana Başlık Mevcut

-Profil

Rozet,Çerçeve, Profil resmi ve Oyunlarını düzenleyerek doğru eşleşmeleri yakalayabilirsiniz.

-Eşleşme

Genişletilmiş filtreleme ile potansiyel takım arkadaşlarının profillerini inceleyebilir ve eşleşebilirsiniz.

-Mesajlaşma

Eşleştiğin oyuncular ile mesajlaşabilirsin ve eğer anlaşabilirsen, birlikte oyun oynayabilirsiniz.

Api Kullanımı

Riot Games ve Steam hesaplarını profilinize bağlayarak oyun istatistiklerini paylaşabilirsiniz.

Riot Games

Riot Games hesabını bağlayarak oyunlardaki maç geçmişini paylaşabilirsiniz. Doğru takım arkadaşını bulmak için en iyi çözümdür.

Steam

Steam hesabını bağlayarak oyunlardaki maç geçmişini paylaşabilirsiniz. Doğru takım arkadaşını bulmak için en iyi çözümdür.

Duogether Nasıl Kullanılır?

Basit arayüz tasarımıyla en hızlı şekilde oyun arkadaşınızı bulmanızı sağlar.

Bazı Popüler Oyunlar

Aşağıda bulunan oyunların yanı sıra bir çok oyun için oyun arkadaşı bulabilirsiniz.

-League of Legends

-Counter Strike

-Battlegrounds

-Valorant

-Call of Duty Mobile

-Brawl Stars

Duogether Uygulaması Nasıl İndirilir?

Duogether uygulaması her bir telefonla uyumlu olarak kullanılabilir. Android ve iOs işletim sistemlerini içeren telefonlara rahatlıkla indirilebilir. Google Play Store ve Apple Store’dan rahatlıkla telefonlara entegre edilebilir. Düşük boyutta olmasından dolayı bellekte yer kaplamadığı da bilinmelidir. Kolay yoldan indirildikten sonraki zaman zarfında uygulamaya üyelik kaydı oluşturulabilir.

Duogether uygulamasına kayıt olmada Google ya da Facebook hesabı kullanılabilmektedir. Üye olmadan önce “Beyaz Mod” ya da “Koyu Mod” seçimi yaptıktan sonra kayıt işlemi tamamlanacaktır. Sonrasında Avatar seçimi, doğum tarihi girişi, cinsiyet ve oynanan platformların girişi de gerçekleştirilecektir. Öte yandan ülke ve şehir bilgileri de bu kayıt esnasında gerçekleştirilecektir. Kişisel bilgisayar, PlayStation ve akıllı telefonlar arasından kullanılan cihazlara dair seçimler de kayıt esnasında gündeme gelecektir.

Duogether Eşleşmeleri Nasıl Gerçekleşir?

Kayıt işleminin sonraki aşamasında eşleşmeleri gerçekleştirmeye yönelik özellikler arasından seçim yapmak gerekiyor. Bu seçimler arasında farklı özelliklerden 4 tanesinin seçilmesi gerektiği ifade ediliyor. Bu özellikler;

Sosyal

Utangaç

Neşeli

Meraklı

Duygusal

Kuralcı

Fevri

Hırslı

Karamsar gibi seçenekler yer alıyor.

Bu özellikleri seçtikten sonraki süreçte de “Oyun esnasında kendini nasıl tanımlarsın?” ve oyun saatleri gibi bilgileri vermek de gerekiyor. Duogether uygulaması en ideal eşleşmelerin ortaya çıkması adına bu yöndeki soruları fazlasıyla gündemine aldığını da gösteriyor. Her zaman bu özelliklere bağlı olarak arkadaş bulma imkanını kullanıyor.

 

Duogether Eşleşme Nasıl Olur?

Duogether eşleşmeleri flört uygulamalarıyla benzerlik gösterebiliyor. Duogether içerisinde var olan ve en yakın konumda bulunan profillerin kartları kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oyun arkadaşı bulma uygulaması Duogether böylelikle de diğer oyuncuların oynadıkları oyunlar, hakkındaki bilgiler ve oyun istatistikleri hakkında gereken bilgileri elde etmek de mümkün olabiliyor.

Duogether profil kartlarını sağa ya da sola kaydırarak onlarla eşleşip eşleşmeme haline dair bir işleyiş kendini gösteriyor. Duogether genel olarak bu şekilde varlık gösteren bir uygulama olarak öne çıkıyor. Kayıt olduktan sonra istenilen oyunlarda en iyi oyuncuları bulabilmek adına ne kadar işlevsel bir yerde olduğunu da gösterebilecek konumda varlık gösteriyor.

Duogether Eşleşmesi Sonrasında Nasıl Hareket Edilir?

Duogether eşleşmesi sonrasında mesajlaşma imkanını yaratıyor. Bu sayede de Duogether uygulaması daha fazla oyuncuyla iletişim içinde olmak gibi bir durum da ortaya çıkabiliyor. Her zaman oyuncularla iletişim içinde olmak ve beraber oyun oynamayı daha da zevkli hale getirmek için gerekli olanakları sunuyor.

 

Bu yönüyle dikkat çeken bu mobil uygulama sayesinde her bir oyuna dair istatistiklere dayalı olarak seçim yapmak da muhtemel olabiliyor. Oyun istatistiklerine bakılarak en uygun oyuncularla beraber zaman geçirmek için Duogether uygulaması son derecede işlevsel bir yerde bulunuyor. Mantık olarak arkadaşlık ve flört siteleriyle benzerlik gösterse de farklı bir konsepti içerisinde barındıran yapıda da kendini gösteriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

two × 4 =

Bizi instagramda takip edin

Toplantılarımızda en önemli olan müşteri memnuniyeti duygusu ve satış sonrası hizmettir! AKAF'ın benzersiz desteği, tüm teknik konularda sizi rahat ettirir
#Tasarım_uygulaması
#İstanbul_Mobile_uygulama
#akaf
#مهدی_فکری
...

TR🇹🇷Bu web sitesi Italy Remer firmasının İran'ı temsil etmesi emriyle tasarlanmış ve 2013 yılında yayınlanmıştır.
En🇺🇸This website was designed by order of Italy Remer to represent Iran and was published in 2013.
#akaf #remer
...

TR🇹🇷Tamin Ejtemai Organizasyon başkanlığının doğrudan gözetiminde faaliyet gösteren Tamin ejtemai şirketi'nin web portalı, AKAF firmasının diğer sadık müşterilerindendir. Bu koleksiyonun site tasarımı 2014 yılında yapıldı ve destek sözleşmesinin ardından bu firmanın hizmetindeyiz gururla.
En🇺🇸The web portal of Tamin ejtemai company, which operates under the direct supervision of Tamin Ejtemai Organization Presidency, is one of the other loyal customers of AKAF company. The site design of this collection was made in 2014 and we are proudly at the service of this company after the support contract.
#akaf #taminejtemaei
...

TR🇹🇷Arkadaşlarınızla, ailenizle veya şanslı bir rakiple yarışın ve HQ Trivia ve SnapQ'dan uyarlanan heyecan verici Dari Gap uygulamasında kazanın.
En🇺🇸Compete with your friends, family or a lucky opponent and win in the exciting Dari Gap app adapted from HQ Trivia and SnapQ.
#trivia #dari #gap #akaf
...

TR🇹🇷AKAF ekibi tarafından 2012 yılında site tasarımı ve özel satış yazılımı için hayata geçirilen Markazi ilindeki en yüksek konut ikiz kulesi ve bugün bu projeye destek sunmaktan gurur duyuyoruz.
En🇺🇸The tallest residential twin tower in Markazi, which was implemented by the AKAF team in 2012 for site design and special sales software, and today we are proud to support this project.
#ikiz #kule #akaf
...

TR🇹🇷Akkas khane web sitesi 2011'da hayata geçirildi ve halen birkaç yeniden tasarımla çalışıyor. Bu web sitesi 2011 yılından itibaren AKAF firmasının güvenlik kapsamındadır.
En🇺🇸The Akkas khane website was launched in 2011 and is still working with several redesigns. This website has been under the security coverage of AKAF company since 2011.
#akkaskhane #websitesi #akaf
...

TR🇹🇷 Swash, çevrimiçi hizmetler alanında en güçlü çevrimiçi araç yıkama yazılımı olan AKAF tarafından tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Swash was designed and implemented by AKAF, the most powerful online car wash software in the field of online services.
#akaf #swash #carwash
...

TR🇹🇷Start Wash markasının isteği üzerine bu sefer kıyafet alma ve gönderme vb. Çamaşır yıkama uygulaması AKAF tarafından gerçekleştirildi. Bu uygulama 2017'da çalışmaya başladı ve hem Android hem de İOS platformlarında uygulandı.
En🇺🇸At the request of the Start Wash brand, this time, receiving and sending clothes, etc. Laundry washing application was carried out by AKAF. This app started working in 2017 and has been implemented on both Android and iOS platforms.
#start #wash #yıkama #akaf
...

TR🇹🇷SnapQ ve HQ Trivia'ya benzer en iyi uygulama olan Mr.Quiz, AKAF tarafından heyecan verici çevrimiçi yarışmalar sunarak tasarlandı ve uygulandı.
En🇺🇸Mr.Quiz,the best app similar to SnapQ and HQ Trivia, was designed and implemented by AKAF, offering exciting online competitions.
#mrquiz #trivia #akaf #snap
...

TR🇹🇷Online taksi talebinde bulunmak için taksi bulma uygulaması, Zoodtaxi markasının talebi üzerine AKAF tarafından hayata geçirildi.
En🇺🇸The taxi finder application for online taxi request was implemented by AKAF at the request of the Zoodtaxi brand.
#zoodtaxi#online #taksi #akaf
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

Menü