• +90 212 502 04 75
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

SnapQ uygulama tasarımı

SnapQ veya HQ Travia'ya benzer bir startup mı planlıyorsunuz? bu yazılıma kolayca sahip olabilirsiniz! AKAF bu yazılımı üretti ve 6 milyondan fazla kullanıcısında test etti.

Uygulamanızı Node.js teknolojisi ve güçlü Oracle veritabanları ile oluşturabilirsiniz.

AKAF soru oluşturucu uygulamasının özellikleri

Aşağıda AKAF tarafından yazılmış SnapQ benzeri uygulamanın bazı özellikleri bulunmaktadır.

Özel grafikler ve kullanıcı arayüzü

Kullanıcı arayüzü uygulamanın en önemli kısımlarından biridir ve tanınmış grafik tasarımcı (Alireza Moradi) zevkinize özel bir tasarım üretecek.

Ödül dağıtımı ve ödemesinin otomasyonu

Tüm ödüller, her yarışma sonunda kullanıcıların sanal cüzdanına eklenecek! Ayrıca kullanıcının finansal raporlarına kaydolmak için bir otomasyon sistemine sahip olacaksınız.

Kullanıcıları sıralamalarda gruplandırmak

Kullanıcılardan alınan ek bilgilere dayanarak, illere, şehirlere ve hatta cinsiyete göre daha özel sıralamalara sahip olabilirsiniz.

Ekstra can satın almak ve indirim kuponlarını yönetmek

Ekstra can alışveriş sistemi, şehir ve cinsiyete göre tanımlanabilen bir indirim kuponu kodu atayabilen bankacılık portalına sahip.

Teşvik planları ve video reklam sistemi

Dinamik teşvik şemaları sistemi sayesinde, kullanıcıya, örneğin sürekli oyun veya reklam izlemeye dayalı olarak bir dizi can verebilirsiniz.

Oyun oluşturmak

Yönetici tarafından yarışma tanımlama yeteneği vardır ve yarışma sorularını metin olarak yazabilirsiniz! Metin + ‌ Bir görüntü veya ses ve video tasarlayın.

Çok düzeyli erişim sistemi

Yazılımda firmanızın ve koleksiyonunuzun şirket şemasını tanımlayabilir ve her bölüme dört katman düzenleme / silme / ekleme / görüntüleme detaylarıyla erişim belirtebilirsiniz. Profesyonel ACL ayar sistemi ile donatılmıştır

Tüm platformlarda güçlü varlık

Yerel olarak yazılmış Android ve iOS uygulamanızın yanında. Web uygulaması, en güncel programlama yöntemi (React js) ile kullanıcılarınıza sunulacaktır. Uygulamayı kurmanıza bile gerek yok.

Özel ödüller

AKAF yazılım ödül sistemi, tüm kazananlara / katılımcılara sabit bir miktar tahsis etmenize veya kazananlar / katılımcılar arasında bir ödül dağıtmanıza olanak tanır.

Raporlar ve destek sistemi

Her türlü çizelge ve rapor formu yapmak için herhangi bir kısıtlama yoktur. Özel ve rakipsiz destek sistemimizi kullandığınızdan emin olun.

SnapQ'ya benzer uygulamanın demosu

Yönetim portalı

Bu portalın bölümlerini tanımak için yönetim ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

Android

Bu uygulama Android platformunda uygulanmaktadır. Özelliklerini tanımak için bu uygulama ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

IOS

Bu uygulama IOS platformunda uygulanmaktadır.Daha fazla bilgi için bu uygulamanın videosunu izlemenizi öneririz.

Web uygulaması

Bu yazılım, PWA sürümü ile donatılmıştır ve ReactJs teknolojisi ile yazılmıştır.

Benzer projeler

AKAF 48 yaşında bir isim

2006 yılında, web ve internet alanında programlamaya girdi ve şimdi çeşitli özel mülk yazılım türlerinin üretimi için sipariş almaya hazır. Bu departmanın faaliyet konusu her türlü tescilli yazılımın yapmak, İnternet portalları, Android ve İOS  uygulamalarının tasarlamasıdır.

AKAF Company
Toplam iletişim sağlayan yenilikçi ürünler, hizmetler, geliştiriyor ve bilgi çozumleri yaratıyoruz . Çok sayıda hizmet arasında, Mobil uygulama, Web uygulaması (PWA) tasarımı ve geliştirme, kişiye özel uygulamalar, ERP'ler, CRM'ler, e-ticaret çözümleri, işletmeler arası uygulamalar, işletmeler arası uygulamalar, GIS Sistemleri, Uber algoritması.

Son makaleler

Aramıza Katılın

Dünyanın dört bir yanındaki memnun müşteriler, işimizin kalitesine tanıklık ediyor.

(+90) 536 0220 352

© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir