• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Biletix’e benzer uygulama tasarımı

Biletix’e benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Biletix’e benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir. AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden uygulamalar her gün yeni bir hizmetle bizlere sunuluyor. Etkinlik uygulamaları bahsettiğimiz hizmetlerden biridir. Etkinlik uygulamaları, kullanıcılara yerel, ulusal, uluslararası kültür sanat etkinlikleri, kongre ve daha bir çok organizasyona yönelik bilgileri ileten, güncel etkinlik bilgilerini haber veriyor. bazı uygulamalar bilet satışı da gerçekleştirebiliyor.

Biletix mobil uygulaması en iyi etkinlik uygulamaları arasında yer alıyor. Biletix, en hızlı, kolay ve güvenli alışveriş deneyimi ile etkinlik biletlerinizi satın alabileceğiniz bir platformdur. Konserler, tiyatro, spor, çeşitli gösteriler ve daha birçok kategoride etkinliklere sadece birkaç tuşla ulaşabilirsiniz.

Biletix Uygulamasının Avantajları Nedir?

Türkiye’nin en geniş etkinlik veri tabanına sahip olan Biletix pek çok ayırt edici özelliğiyle hizmet vermeye başladığı ilk günden beri kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı. İşte Biletix ceptelefon uygulamasının bazı özellikleri:

1-Biletix mobil uygulamasında “Biletlerim” bölümünden daha önce aldığınız biletleri listeleyebilirsiniz.

 2-QR kodlu biletlerinize internet bağlantısı olmadan bile ulaşabilirsiniz.

 3-İlginizi çeken etkinlikleri “Tercihler” bölümüne kaydedip, dilediğinizde satın alabilirsiniz.

4-Biletix mobil uygulamada “Yakınımda” özelliği sayesinde GPS aracılığıyla 15 kilometrelik yakın çevrenizdeki etkinliklerlerden haberdar olabilirsiniz.

5-Akıllı telefon uygulaması Biletix, size özel hazırlanan etkinlik listesini, dinlediğiniz müziklere göre hazırlayıp sunuyor.

 6-Biletix çağrı merkezine uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. herhangi bir işlemde yardıma ihtiyacınız olursa Biletix satış noktalarına giderek yardım alabilirsiniz. Biletix mobil uygulaması sizler rahat ulaşın diye Biletix satış merkezlerini Türkiye’nin ve yaşadığınız şehrin her tarafına yayımıştır. Biletix İstanbul, Bursa, Ankara, Eskişehir, Antalya, İzmir ve daha birçok şehirde satış noktaları vardır.

7-“Hızlı Bilet” ya da “Cepte Bilet” teslimat seçeneği ile alınan biletlerin iadesini Biletix çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

8- Eğer etkinliklerde bir değişiklik olursa, Biletix bilet iadesi gerçekleştirilmek istendiğinde Biletix mobil uygulamasından müşteri hizmetleri aranarak iade işlemleri ile ilgili bilgi alınabilir.

9- Kurye teslimatta biletler (kurye ile gönderilen biletler), etkinlik tarihinden 48 saat önce teslim edilecek biçimde sunulmaktadır.

 10- Biletinizi üst kategori ile değiştirmek ya da koltuk eklemesi yapmak isterseniz, Biletix çağrı merkezini arayarak destek isteyebilirsiniz. Etkinliklerin yer durumu müsaitliğine göre Biletix müşteri temsilcileri size yardımcı olacaktır.

11- Biletix mobil uygulamasında etkinliklerin tanıtım fotoğraf ve videolarına ulaşabilirsiniz.

12- Bu mobil uygulamadan bilet satın alma limiti toplamda 9 bilet olarak belirlenmektedir. Ancak limitinizi artırmak için özel bir üyelik oluşturarak üyelik tipinize özel bilet satın alabilirsiniz.

 

Biletix Mobil Uygulamasına Nasıl Ulaşabilirim?

Android işletim sistemine sahip cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için Apple Store’dan Biletix mobil uygulamasını ücretsiz yükleyip ve akıllı cihazlarınızda indirebilirsiniz.  

Biletix aplikasyonunu kullanmak için ilk adım üye olmaktır. Üye olmak için “Üye Ol” butonuna tıkladıktan sonra Açılan “Yeni Hesap Oluştur” sayfasında sizden istenen bilgileri doldurmalısınız. İşte hepsi bu! Bu işlemleri tamamladıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz etkinliğin biletini hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ayrıca “Biletix Etkinlik Bülteni” yazısını işaretleyerek Biletix’ten bildirim e postasını alabilirsiniz.

AKAF'tan Biletix’e benzer bir mobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF Biletix’e benzer mobil uygulamasının özelliklerini birlikte analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan bize ulaşın bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Biletix ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir