• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Havaist’e benzer uygulama tasarımı

Havaist’e benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

 

Havaist’e benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 

İstanbul Yeni Havalimanına ulaşımı için Havaist Mobil uygulaması yolculara hizmet vermek için tasarlanmış ve ücretsiz indirebilmek için marketlerde mevcuttur.

İstanbul Havalimanı Nerede?

22 Milyar Euroluk ihalesi ile Türkiye tarihinin en büyük ihalesi olarak kayıtlara geçmiş olan İstanbul Havalimanı,Karadeniz’in kıyısında Arnavutköy ilçesinde 76 kilometrekare alana, 2018 yılında  inşa edilmiş.

Başka havalimanlarla kıyaslarsak İstanbul Havalimanı, Dünyanın en büyük Havalimanlarından biridir.

 

İstanbul Havalimanı Ulaşım seçenekleri nedir?

İstanbul Havalimanına ulaşmak için çeşitli yöntemler var. Kendi aracınızla gitmeyi saymazsak geriye bir tek kiralık Taksi seçeneği kalmıyor artık! Kiralık araç, Otellerin havalimanı transfer araçları, VİP Havalimanı araçları ve daha ekonomik ve konforlu olduğu  nedeniyle Herkesin merak ettiği Havaist servis araçları ile İstanbul Havalimanına gitmek mümkün.

Havaist Nedir?

Havaist ile rahatlıkla kesintisiz yolculuk yaşayabilirsiniz. Havaist , İstanbul Havalimanı’ndan İstanbul içi geliş-gidiş yönlerinde belirli noktalara transfer işlemi yapacak olan yeni bir kuruluştur.

Havaist’ın kullandığı araçlar, yolcu rahatlığını esas alarak tasarlanmış. Bütün araçlar Özellikle COVİD.19 pandemisi yayıldıktan sonra düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

Havaist araçları, Bedava WİFİ hizmeti ve araç içi TV ekranları gibi hizmetler sağlayarak, Rahat bir yolculuk yapılabilmesi için, koltuklar arası geniş mesafeler ve ayarlanabilir koltuk başlıkları gibi özelliklerle yolculuğu keyifli bir hale getiriyor.

Ayrica taşınabilecek tüm hayvanlar Havaist’e bağlı otobüslere de kabul ediliyor. Araçlarda hizmet veren Görevliler  ise kibar ve işlerini düzgün yapan insanlarlar.

7/24 çalışmakta olan Havaist ulaşım otobüsleri kesintisiz hizmet vermekte. Bayramlar ve özel günler gibi yoğunluğun yüksek olduğu dönemlerde  de ek sefer  koyarak ve yeni güzergahlar açarak havalimanı yolcularını havalimanına intikal ettiriyor.

Havaist mobil uygulaması Nedir ve sahip olduğu özellikler Ne?

Havaist mobil uygulaması, 2018’den beri İstanbul Havalimanı ile İstanbul’un onlarca noktası arasında yolcu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Havaist mobil uygulamasında, Havalimanı ulaşım rehberi olarak sefer saatleri, güzergah ve mesafe bilgileri gibi bir çok bilgiye erişebilirsiniz. Havaist online uygulamasını akıllı telefonunuza Google play ve Appstore marketlerinden indirip üyelik oluşturabilir hatta Kredi Kartınızı kullanarak ulaşım bileti bile satın alabilirsiniz.. Havaist mobil uygulaması üzerinden Güvenli ve konforlu bir yolculuk öncesi hesabınıza kredi kartınız ile bakiye yapıp, Araç içerisinde uygulamanın üretmiş olduğu QR kodu validatöre okutarak ödeme yapabilirsiniz.

Havaist Aplikasyon da Ulaşım Rehberi içerisinde Havaist Çalışma Saatleri ve Hareket Zamanlarını inceleyebileceğiniz. Bu mobil uygulama da , Güncel ücretleri, güzergah, hat bilgilerini ve  daha çok bilgiyi takip edebilirsiniz.

Şimdi gelelim en önemli konulardan ve Havaist’in bariz özelliklerinden birine; Yani ödeme. Havaist mobil uygulama İstanbul Havalimanına gitmek için kullanacağınız Havaist otobüslerine kişi sayısına göre ödeme yapmanız gerekmektedir. 0-6 yaş çocuklar ücrete tabi değildir. Ödemeler bindiğiniz hat numarasına ve durağa göre değişebilmektedir. Havaist fiyatları bindiğiniz durağın İstanbul Havalimanına olan mesafe ile orantılı olarak belirlenmiştir. Havaist mobil uygulamasında ödeme yapmak için nakit, kredi kartı ve karekod uygulaması olarak 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz.

Sonunda Havaist Mobil aplikasyonuna nasıl ulaşıcağınızı bilmiyorsanız, endişe etmeyin! Bu mobil uygulama hem Android cihazlarda ve hem IOS cihazlarında için mevcuttur. Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak marketlerden indirebilirsiniz.

AKAF'tan Havaist’e benzer  bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Havaist’e mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini birlikte analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz.  daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


AKAF Firmasının Havaist ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir