• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Trafi'ye benzer uygulama tasarımı

Trafi'ye benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Trafi'ye benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 

Trafi Türkiye Nedir?

Başka bir şehirden ve ya ülkeden İstanbul’a, İzmir’e ya da Ankara’ya gittiğiniz zaman, eğer gideceğiniz yeri biliyorsanız, ama yolun tarifini, neyle nereden nasıl gideceğinizi ve ne kadar süreceği ile alakalı bir fikriniz yoksa, Tarifi uygulaması tam da bunun için tasarlanmış sizi bu dertlerden kurtaracak mobil uygulaması Trafi, ücretsiz indirmek için hem Google play da ve hem Appstore da yer alıyor.

Trafi mobil uygulaması, dünyada en çok kullanılan uygulamalardan birisi sayılır. Türkiye'de ve çoğu ülkede aktif olan bu mobil uygulaması vapor, metrobüs, otobüs, feribot ve metro için tarife bilgilerini sunan bir toplu taşıma seyahat planlayıcısı. Böylece Seyahat ettiğiniz şehri keşfetmek için ihtiyacınız olan her şey Trafi uygulamasında.

 

Trafi Türkiye Nasıl Kullanılır?

Trafi mobil uygulamasını marketlerden indirdikten sonra uygulamaya girip, “çıkış” kısmına tıklayıp, ya bulunduğunuz yeri seçmelisiniz ya da nereden yola çıkacağınızın adını girmelisiniz. Sonra da “varış” kısmını da aynı şekilde ayarlayıp, "arama" kısmına dokunacaksınız. Uygulamanın bir kısmında da kalkış varış zamanlarını ayarlayabilirsiniz. Menüye girip, “ayarlar” kısmından dilediğiniz şehir için bu opsiyonu kullanabilirsiniz. Ayrica Menü kısmında "güzergah ara", "tarifeler" ve de "en yakın durak" kısımları da kullanıcılar için mevcuttur.

mobil aplikasyonu Trafi, yurtdışına ve büyük şehirlere gidince araba ile doğru yolu bulmak ya da trafikten kaçmak için arabada olduğu gibi kadar toplu taşıma ile de yol gösterir. otobüs-metro- vapur hatları ne zaman gelecek, kaç dakika sonra nerede inip hangi aktarmayı yapacaksan hepsinin tarifi avucunda. Trafi mobil uygulaması size mükemmel bir şekilde rehberlik yapacaksın.

Mesela şöyle bir yönlendirmesi var (Kadıköy-Osmaniye Mahallesi ) :

(14:01 – Rıhdım durağa yürü) + (14:07 – Şahinkaya Garajı otobüsü bekle) + (14:09 – otobüse bin) + (14:13–  Ayrılık Çeşmesi Marmaraya Metro istasyonu na yürü).....(14:16- Metroyu bekle) + (14:25 –  Ayrılık Çeşmesi Metroya bin).....(14:45 – Zeytinburnu Otobüs durağına yürü) + (14:52 – Zeytinburnu otobüsü bekle) + (14:55 - otobüse bin) + (15:07- Fildamı Yolunda hedefine yürü) + (15:14 - Osmaniye Mahallesinde sin!)

Trafi Türkiye’nin Özellikleri nedir?

Trafi mobil uygulaması en sevdiğiniz ulaşım seçeneklerini karşılaştırıp ve her zaman gerçek zamanlı olarak gösterir. Trafi, internet bağlantısı olmadan bile çalışıp yol gösteriyor, yani varış noktanızı seçip arama  yapabilirsiniz!

Trafi ile ekstra efor sarfetmeden seyahat edip keyfini çıkarabilirsiniz. güzergah arama özelliğini kullanarak Şehrinizde gezinmenizi kolaylaştırın. Akıllı telefon uygulaması Trafi, toplu taşıma araçlarından ve arabadan şehir bisikletlerine kadar tüm sevdiğiniz ulaşım seçeneklerini size sunuyor.

Trafi mobil uygulamasının diğer özelliği, Sizin için en iyi seçeneği bulmak için ekstra düşünmenize gerek kalmamaktır. Trafi, hızı ve fiyatı açısından bütün seçenekleri size sunuyor.

Trafi aplikasyon da Her gün kullandığınız bir güzergahı ya da unuttuğunuz Adresi tek bir dokunuşla karşınızda görebilirsiniz.

Trafi Türkiye’nin başarıları:

Trafi, Şuana kadar birçok başarıya imza atmış bir mobil uygulamasıdır; Rio de Janeiro Cidade Olimpica tarafından  en iyi seyahat planlayıcısı seçilmiş, App Store'da 6 kez beğenilen uygulamalar arasında yer alıyor ve Türkiye App Store'da 2014 yılının en beğenilen uygulamasıdır.

AKAF'tan Trafi'ye benzer  bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Trafi mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini  analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp, size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


AKAF Firmasının Trafi Türkiye ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir