• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Fırsat Bu Fırsat’a benzer uygulama tasarımı

Fırsat Bu Fırsat’a benzer uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Fırsat Bu Fırsat’a benzer uygulama tasarımı

Fırsat Bu Fırsat’a benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Fırsat Bu Fırsat nedir?

Fırsat Bu Fırsat Mobil Uygulaması İle Tüm İhtiyaçların Hemen karşında!

Bu mobil uygulaması üzerinden markaların ürünlerini, evinizin ihtiyaçlarını ve 5 yıldızlı otel, spa gibi mekanların hizmetlerini benzersiz ve ya hatta %50’ye varan indirimlerle bulabilme şansınız var.

 

Fırsat Bu Fırsat’ın özellikleri nedir?

Fırsat Bu Fırsat indirimler sunan, restoranlara, sağlık merkezlerinden, eğlence mekanlarından, spor, güzellik hizmetlerine, ve de etkinliklere kadar onlarca kampanya sunan bir  online platformdur.

7 Milyona yakın üyesi olan Fırsat Bu Fırsat Mobil Uygulaması İle artık Hayata Karışa bilirsin! Fırsat Bu Fırsat Bu sene 10.yaşını kutlarken, masajdan güzellik merkezine, tiyatrodan festivale, , kahvaltıdan konsere, , kurslardan ingilizce eğitim merkezlerine, yurtdışı turlarından 5 yıldızlı otellere, uçak - otobüs biletine, ve müzelere kadar bir çok kategoride hizmet vermektedir. Bu kadar çeşitli  hizmet vermek bir yandan, bu hizmetlerin  %50’ye varan indirimlerle sunmak diğer yandan.

 

Yeterki sen iste! Fırsat Bu Fırsat Mobil Uygulamasıyla her dilediğin kapında! Bu cep telefon uygulaması üzerinden sadece  bahsettiğimiz hizmetler değil giyimden süpermarket ürünlerine, saatten aksesuara, kolyeden cep telefonuna, gözlükten çantaya , yüzükten ayakkabıya, telefon aksesuarlarından  halıya, kilimden yorgana, terlikten pilates setlerine, mayodan oyuncağa, pijamadan çocuk bezine, spor aletlerinden kitaba, ev aletlerinden parfüme, sağlık ürünlerinden duvar kağıdına, çeyizden ev yaşama, ev mobilyalarından  elektrik süpürgesine kadar çeşitli market ürünleri daha pek çok şeyi Fırsat Bu Fırsat mobil uygulamasında bulup sipariş verip kaç dakika içerisinde kapına gelmesini bekleye bilirsin.

 

Fırsat Bu Fırsat Akıllı telefon uygulaması üzerinden tatil, yurtiçi tur, turizm, günübirlik tur, şehir otellerinden konaklama güvenli ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Otobüs bileti ve uçak bileti kategorisinde  uygulamanın üzerinden  bütün havayolu şirketleri ve otobüs firmalarının listesini tek seferde görebilirsiniz. Hem Android ve hem İOS versiyonu olan bu uygulama ile en uygun olan sefere karar verip güvenle  alabilirsiniz.

 

Fırsat Bu Fırsat da özel günlere özel indirimlerden ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Mesela Sea Life Akvaryum, İstanbul Tema Park veya Legoland gibi yerler için indirimli kuponlar yer alır. Veya yılbaşı fırsatları, sevgililer günü, , gibi özel günlere indirimli müzikli etkinliklerine ve dans gecelerine gidebilir ya da sevdikleriniz için hediye alabilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi baby shower hediyesi, anneler ve babalar günlerinin hediyesi, evlilik yıldönümü hediyesi, doğum günü hediyesi gibi çeşitli konular için indirimli çiçek, hediye ve çikolata satın alabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat sayesinde Türkiye'de olan tüm indirimlerden haberdar olup, almak istediğiniz hizmeti en uygun fiyata bilirsiniz, böylece hem paranızı ve hem zamanınızı tasarruf edebilirsiniz.

 

AKAF'tan fırsat bu fırsat’a benzer bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Fırsat Bu Fırsat mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini birlikte analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp,size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Fırsat Bu Fırsat ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir