• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Yemeksepeti benzeri uygulama tasarımı

Yemeksepeti benzeri uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Yemeksepeti benzeri mobil uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 

Yapmamız gereken sayısız iş, yetişmemiz gereken bir çok şey ve bizim sınırlı zamanımız,  bizi hayatımızın her alanında daha pratik ve hızlı davranmaya itiyor.İşte mobil uygulamalar tam da Bunun için tasarlanmış lar. Zaman ve enerjimizi tasarruf etmemize yardım eden mobil uygulamalar, hayatımızda büyük kolaylıklar sağlıyor. Ve tabi uygulama deyince ilk akla gelenlerden biri Yemeksepeti uygulamasıdır. Yemeksepeti sayesinde aç olup ama Yemek yapmaya zamanımız olmayıp, canımızın çektiği yemeği veya  denemek istediğimiz başka yörelerin yemeklerini, hiç zahmete girmeden dakikalar içerisinde sipariş edip kapımıza gelmesini bekleye biliriz. Yemek sepeti, bugün 62 ilde 10 binin üzerinde üye restoranıyla her gün binlerce  kullanıcıya hizmet veriyor.Şimdi asıl soru burada, Türkiye ve yurt dışında 7 ülkede daha faaliyet gösteren Yemeksepeti neden bu kadar tercih ediliyor?

Yemeksepeti nasıl bir uygulama?

Yemeksepeti, yemek siparişi vermek isteyen müşterileri ve kendilerini geliştirmek isteyip paket hizmetleri olan restoranların  bir araya getiren bir online sipariş verme uygulamasıdır. Kullanıcılar, hem mobil uygulaması üzerinden ve hem Yemeksepeti.com sitesinden restoranlara yemek siparişi verebiliyorlar.

Akıllı Telefon uygulaması Yemeksepeti, onlarca mutfak çeşidi, farklı yemek tercihi olan kullanıcılara hitap etme şansını sunuyor. Bu platformda  pizza yemek isteyen de ev yemeğini tercih eden de aradığına ulaşıyor. Bu uygulamanın içerisinde, çeşitli börekler, deniz ürünleri, pizza, pasta, farklı yörelerin ev yemekleri, dünya mutfağı yemekleri, kebap, burger, lahmacun, , köfte, tatlı ve daha bir çok yemek çeşidi yer alıyor.

Restoranın bulunduğunuz adrese uzaklığına bağlı olarak servis süresi değişiyor ama normalde 45 dakikayı geçmeden yemekler kapınızda oluyor.

Yemeksepeti uygulaması nasıl kullanılır?

Yemeksepeti.com, akıllı telefonlarda çalışan bir web sitesidir. Yemeksepeti mobil uygulaması ise telefonunuzdan hızlıca sipariş vermenizi sağlar. Uygulamayı Google play store veya App Store'dan indirdikten sonra öncelikle e-posta adresinizle kayıt olup  bir şifre belirlemeniz lazım. Kayıt olmak için adres, isim, soyisim, telefon numarası gibi  bilgiler istenir. İlk kayıt esnasında verilen bilgileri , sonraki siparişlerde girmenize gerek yok ve Vakit kaybetmeden yemek seçimi yapabilirsiniz.

Yemeksepeti mobil uygulamasında Restoranların puanları, minimum tutar, ödeme şekli ve o an açık olma durumu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Yemekleri ve ek ürünleri seçip sepete attıktan sonra ödeye bilirsiniz. Ödeme için , kapıda nakit ve online olarak  iki seçeneğiniz var.

Yemeksepetinin Özellikleri  nedir?

 Yemeksepeti cep telefon uygulaması Saya Saya bitmeyecek benzersiz avantajlara sahip. Örneğin, derecelendirmeyle ve yorumlara göre restoranları görüntüleyebilirsiniz. Restoranlar kullanıcılar tarafından hız, servis ve lezzet bazında puanlanıyor. Ayrıca Bir restoranla sorun yaşandığında Yemeksepeti kullanıcının haklarını savunuyor. Yemeksepeti'nin Canlı Yardım bölümündeki yetkililer, ilgili restorana ulaşıp konuyu çözmeye yardımcı oluyor. Destek bitmiyor! İade koşulları tamamen net ve kötü bir hizmetle karşılaşıldığında yapılacaklar net bir şekilde belirtiyor.

Yemeksepetinin diğer özelliklerinden, Sipariş sonrası hediye çeki alma şansı, Kullanıcıların doğum günlerinde indirimlerle karşılaşmaları ve Hatta kutlama videosu almalarını, söyleyebiliriz.

Sizde online yemek siparişi vermek istiyorsanız, uygulama mağazalarından Yemeksepeti uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Yemeksepeti mobil uygulamasınanın Android ve iOS versiyonları mevcuttur.

 

AKAF'tan Yemeksepeti benzeri bir mobil uygulama tasarımı. 14 yaşındaki AKAF olarak Yemeksepeti mobil uygulamasının ve web sitesinin özelliklerini analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp,  size en iyi kaliteyi sunabiliriz.  daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının Yemeksepeti ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir