• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Sahibinden'e benzer bir uygulama tasarımı

Sahibinden'e benzer bir uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Sahibinden’e benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır. 

Sahibinden, satıcıların ilan verip ürünlerini satabilecek ve alıcıların gönul rahatlığıyla ürün alabilelcekleri bir üyelik yapısıdır.

Üyelik ve ilan sistemi ücretsiz olan Sahibinden, satmak veya kiralamak istediğiniz ürünleri birçok kategoride ilan ve e-ticaret işlemlerinin yapıldığı online bir platformdur.

Hem web versiyonu ve hem mobil uygulaması olan Sahibinden’in, Ayırt edici özelliklerinden bahsetmek gerekirse ilk ,olan Daireyi yerinde görüp ve olası masraflar hakkında bilgi sahibi olmak akla gelir. Dairenin bulunduğu semtin ulaşım ve  eğitim, gibi sosyal imkanlara olan konumunu analiz edebilmek, Dairenin kayıt durumunu öğrenmek için gerekli sorguları yapabilmek ve Gerekirse tapu hizmeti veren firmalardan danışmanlık hizmeti alabilmek imkanı,bu uygulamanın diğer  özelliklerinden diye biliriz.

Sahibinden’in Cep telefon uygulamasında , Fiyat değerlendirmesi yapıp, emsal özellikleri taşıyan diğer daireler le kıyaslama yapabilirsiniz.Ayrica Binanın deprem yönetmeliğine uygunluğunu gösteren resmi belge talep edip can güvenlinizi sağlayabilirsiniz.

Bu müthiş uygulama ile artık daireyenin eski borçlarını endişe etmeye gerek yok. Ek borçların çıkması halinde daire sahibinin borçları ödeyeceğine dair taahhüt alabilirsiniz.

AKAF olarak Harika bir platforma sahip olan Sahibinden uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peki ya bu Akıllı telefon  uygulaması ürün satıcılarına ne özellikleri var? Kurumsal üye olan her kişi Emlak, Vasıta, Kiralık Araç ve Alışveriş kategorilerinde mağaza açıp kendi  adına özel siteye sahip olup markasını milyonlara ulaştırabilir.

Sahibinden de, mağaza açan her satıcı aktif olarak ticari faaliyetini sürdüren ve bu uygulamada üye olandır.böylelikle üyenin aktif ticari kimliği olması alıcıların onlara ve ürüne karşı güven duygusunu güçlendiriyor.

2010 itibarıyla, vasıta, cep telefonu ve gayrimenkul gibi birçok farklı kategoriden oluşan bu uygulama  yaklaşık 2.000.000 ilan bulunmaktadır. 2009 yılında Türkiye'deki 5 bölge müdürlüğü olan Sahibinde, Merkezi İstanbul'da bulunmaktadır.

Sahibinden’in başarıları saya saya bitmez!2009 yılında “En İyi E-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde ödüle layık görüldü. 2010'da, 5 yılda %2300'lük büyümesiyle ,Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketler listesinde 3.sırada yer almıştır.2010 yılında sahibinden.com, Türkiye'nin en çok sevilen emlak sitesi belirlendi.

 Crenvo araştırmasına göre ise, 2009 yılında Türkiye'de, şaşırtan bir sonuçla kullanıcıların %52’si seri ilanlar sitesi olarak sahibinden.com’u tercih etmişler.  Bir e-Ticaret sitesi olan sahibinden.com, 2009 da "En İyi Seri İlan Sitesi" seçilerek Altın Örümcek ödülünü kazanmış.

Peki Bu kadar ödülü niye ve nasıl alabildi diye soruyorsanız cevabı çok kolay! sahibinden.com Android ve İOS uygulaması ile GeT'li (Güvenli eTicaret) ilan yayınlayıp, işlemlerinizi yönetip , aramalarınızı daha kolay ve hızlı yapıyor. Yetmezmiş gibi Birde Bulunduğunuz yere yakın emlak ilanlarını buluyor.yani bir çok özellikleri ile hayatımızı oldukça kolaylaştırmış. Bunların üzelliklerin doğrultusunda ilerleyen zamanlarda  birçok başarıya imza atacağından emin olabilirsiniiz .
AKAF Firmasının Sahibinden ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir