• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
make-application-uberforx

BiTaksi' ye benzer bir uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

BiTaksi’ye benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Bu Makale uzerinden size Bitaksi’nin ne olduğunu ve özellikleri hakkında bir içerik sunmak istiyoruz.

İlk baştan beri BiTaksi başlangıcıyla İstanbul'da taksi kullananlara harika bir müjde oldü.

Akıllı telefonun sayesinde taksi çağırmanı sağlayan BiTaksi, kendisini işte böyle  tanımlıyor: “BiTaksi, taksi arayan yolcularla; yolcu arayan taksileri bir araya getiren bir akıllı telefon uygulaması.”

2018 Yilından Beri indirme sayısı 2.6 milyonu geçen  bu uygulamada, 15 milyonun üzerinde yolculuk gerçekleştirilmiş.

BiTaksi’nin özelliklerinden bahsedince ilk önce Etrafdaki müsait araçları görebilme ve sana en sana en yakın sürücüyü hizmete alabilme , özelliği akla geliyor olsa da bazıları için BiTaksi’de  uygulama üzerinden tek tıkla kartla ödeme gerçekleşmesi önemli bir özellik.

Bir Cep telefon uygulaması olan BiTaksi, Haritadan taksini takip edebilmek , sürücü ve araç bilgilerini görebilmek, Gideceğin yeri uygulamadan girip sürücüye yol tarifi yapmaya gerek kalmamak , gibi özelliklere sahip.

BiTaksi, duraklarla ya da taksi plaka sahipleriyle değil, sadece taksiyi kullanan sürücülerle çalışır. Her bir sürücünün kimlik bilgileri sistemde bulunur .sürücü üye olduktan sonra  sürekli olarak yolcuların puan ve yorumlarıyla denetlenir.Bu uygulamada Yolcular sürücülere 5 üzerinden puan veriyor. not ortalaması 4,5 yıldızın altında kalan veya puanı yüksek olup da büyük hatalar yapan sürücü sistemden çıkartılıyor.

Herkesin düşündüğü ama kimsenin yapmaya cesaret edemediği,BiTaksi gibi bir projeye sahip olmak istersiniz ,AKAF olarak BiTaksi uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Artık takside birşey unutsanız hiç sorun değil! çünkü bu uygulama da taksicinin telefon nuamrasını görebilirsiniz.

Şimdi BiTaksi'ye nasıl ulaşıp da yolculuk yapabilirim diye soruyorsanız , Yapmanız gereken tek şey Bitaksi uygulamasını Google Play Store veya AppStore’dan indirmek. Daha sonra karşınıza gelen ekranda ad, soyad ve telefon gibi bilgilerinizi girmelisiniz.  Hepsi bukadar! Artık herhangi bir yere gitmek için Bitaksi çağırıp çok rahat bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.

Bir mobil uyguaması olan BiTaksi,  Şimdilik  sadece İstanbul ve Ankara’da olsa da yakında Diğer şehirlerde de kullanabilmeyi planliyor.

AKAF'tan BiTaksi'ye benzer  bir mobil uygulama tasarımı.14 yaşındaki AKAF olarak ÇiçekSepeti'ye benzer mobil uygulamasının özelliklerini  analiz edebiliyor, kişiselleştirme için ihtiyaç duyduğunuz öğeleri tasarlayıp,  size en iyi kaliteyi sunabiliriz. daha fazla bilgi için AKAF web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AKAF Firmasının BiTaksi ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir