• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Android & İOS uygulama tasarımı

özel uygulamalar tasarımı bizim uzmanlık alanımızdır.Projenizi en iyi şekilde hayata geçirmek için en profesyonel programcıları bir araya getirdik.

  • Hadi’ye benzer bir uygulama tasarımı

Hadi’ye benzer bir uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Hadiye benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

Eskiden Televizyon ekranlarından izlemeye alışık olduğumuz para ödüllü bilgi yarışması artık mobil teknoloji geliştirme sayesinde uygulamalarda  da kullanıcılarla buluştu.

Akıllı telefon uygulamasi olan ‘Hadi’ turkcell bip’in başlattığı canlı yayında gerçek para ödüllü bilgi yarışması. Turkcell‘in geliştirdiği bir uygulama olsada Vodafone, Türk Telekom hat sahipleri de uygulamayı kullanabiliyor.

Bütün  Android ve İOS mobil cihazlardan oynanabilen Hadi , 145 bin kişinin aynı anda yarışmasıyla bir rekora imza atmış.

Hadi, Türkiye’nin ilk interaktif mobil bilgi yarışması  ve en çok aranan ve indirilen programlar arasında yer alıyor. Bugüne kadar 9 milyondan fazla indirilen  bu uygulama , mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

Hadi’de müzik, sinema, spor gibi farklı kategorilerde özel yarışmalar da düzenlenir günde iki kez Müge Boz, başarılı ünlü oyuncunun, sunumuyla yayınlanıyor  .her gün 12 soruyu bilenlere toplam ödülü bölüyor..

Hadi uygulamasını  Akıllı telefonunuza kurduktan sonra hesap oluşturma aşamasına geliyoruz. Hesap oluşturmak için telefon doğrulaması kısa mesaj ile gerçekleştiriyor. Bu sürede sizi davet eden veya referans olacak bir kişiyi ekleyebilir, o kişinin joker kazanmasını sağlayabilirsiniz. Üye olduktan sonra profil bilgilerinizi ,fotoğraf ve e-posta gibi bilgileri, düzenleyebilir, Hadi’de en çok para kazanan hesapları görebilirsiniz. haftanın en çok kazanan hadi yarışmacıları ve tüm zamanların en çok kazananları da listede karşınızda olucak.

Peki şimdi ödülü merak edersiniz, şu anda günlük ödül 1000 tl ve  her günün parası 12 soruyu bilenlerin arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Örneğin 50 bin TL ödül olan yarışmada tüm soruları doğru cevaplayan kişiler arasında bu ödül paylaşılıyor. Ayrıca her çarşamba 19:30’da resimli yarışma başliyor, bu yarışmada da 8 soru soruluyor.

Hadi’nın sorular ise genelde kolay ancak arada eleyici zor sorular da oluyor. tek kişi oynamak yerine arkadaşlarınızla oynamanız çok daha eğlenceli olabilir.

yapmanız gereken tek şey, daha önce bildirilen saatde uygulamayı açık tutmanız. sunucu canlı yayında soruları sizlere soracak; siz oyuncular  ise önceden hazırlanmış cevapları tek bir tık ile yanıtlayacaksınız.

İşte Başarılı bir Mobil uygulamasi olan 'Hadi'nin kullanıcıları için yaptığı açıklama:

Her gün aynı saatte Hadi yarışmasına katılıp, arkadaşlarını davet ederek ekstra can hakkı kazanıp ve yarışmalarda daha avantajlı olabilirsin!

Hadi O zaman! AKAF olarak Hadi uygulamasının özelliklerinin operasyonel yöntemiyle eksiksiz bir analizle size sunabiliriz ve özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp üretebiliriz.Daha fazla bilgi için  iletişim  bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz

eğlence ve heyecanın bir arada olduğu Hadi, Geçtiğimiz aylarda AppStore’larda yerini aldı ve artık hem Androidlerin  hem de  İOSlerin cebine girdi.

AKAF Firmasının Hadi ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir