• +90 535 50 77 818
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Trendyol’a benzer bir uygulama tasarımı

Trendyol’a benzer bir uygulama tasarımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Trendyol’a benzer uygulama tasarımı AKAF'ın profesyonel ekibinin gerçekleştirdiği bir diğer faaliyettir.AKAF firması bugüne kadar çok başarılı projeler hayata geçirmiştir ve uygulama tasarımı gerçekleştirdiği onlarca hizmetten sadece biridir. Bu şirketin ana faaliyeti Android, iOS ve PWA versiyonu mobil uygulamalar tasarlamaktır.

 Akıllı telefon la alışveriş denilince akla gelen ilk isimlerden birisi de Trendyol sitesidir.  Türkiye'de moda e-ticaret sektöründe en büyük alışveriş sitesi olduğunu söyleyebiliriz. Hem Android  ve İOS cihazIarının uygulamasına sahip olan  ve hem de harika bir site olan Trendyol, Dünyaca ünlü  olan çeşitli giyim markalarının ürünlerini satmaktadır.

 Cep telefon uygulaması olan Trendyol, bildiğiniz üzere modadan  kozmetiğe  , ev–yaşam kategorisinden  sağlık ve kişisel bakıma, elektronikten aksesuar  kategorilerine kadar geniş bir ürün ağına sahip. kadın, erkek ve çocuk ile ilgili ürünler ,global ve yerli markalar satarak perakendeciler arasında özel bir yer edinmiştir.

Yaklaşık 100 Türk firması ve üreticisinin ürünlerini satmakta olan Trenyol, Defekto, LC Waikiki ve  Saten gibi tüm tanınan Türk giyim markaları  ve ayni zamanda dünyaca ünlü markaların butikleri bulunuyor..  Bu online mağazada, Puma, Adidas ve Casio, Citizen gibi saat markaları bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları ise satıcılar tarafından belirlenmektedir.

 Turk tasarımcıların ürünlerini satan ilk site Trendyol, müşterilerine 7 gün 24 saat destekliyor.Ücretsiz kargo , hızlı çağrı merkezi ve markalarda çeşitli indirimleri Trendyolun özelliklerinden.

AKAF olarak Trendyol uygulamasının özelliklerini birlikte  analiz edip  özelleştirmeniz gerekenleri tasarlayıp ve en kaliteli şekilde size sunabiliriz .Daha fazla bilgi için iletişim  bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Platformlarında on binlerce tedarikçinin kullanıcılara milyonlarca ürünü sunan Trendyol, 2018 yılında Alibaba Group(ünlü bir Çin şirketi ) Türkiye'nin bugüne kadarki en büyük internet yatırımını yaptı ve şirketin yatırımcısı ve stratejik ortağı oldu.Alibaba gibi bir e-ticaret devinin Türkiyede yaptığı bu yatırım ,bu ülke için son derece önemlidir.

Güçlü bir mobil uygulamasına sahip olan Trendyol, Günde yaklaşık 550 bin ve yılda 200 milyon  ürün satış gerçekleştirmektedir.Trendyol Group Pazarlama Direktörü Erdem İnan Trendyol ekibinin 2.000 kişiye ulaştığını belirterek,hedeflerinin yüzde 150 büyümek olduğunu söylemiş.

Trenyolun  Türkiyede başka bir benzersiz rekoru da Mobil uygulamasında.şu ana kadar yaklaşık 20 milyon indirilen Android ve İOS uygulaması dikkat çekiyor.

Trendyol her geçen gün kendini daha da genişletiyor . Geçtiğimiz günlerde Almanya'ya yönelik olarak trendyol.de adresi ile hizmete açıldı.Bu operasyon e-ihracat konusunda  Türkiye için önemli bir adım olabilir. Çünkü Trendyol, kendi oluşturduğu giyim markası Trendyolmilla nın da desteğini alıp , Almanya'ya bu ürünleri göndermeyi planlıyor.

 Diğer taraftan sunduğu hizmetleri de arttırıyor.Çevrimiçi yemek alanıne hizmet vermek amacıyla 2020 ekim ayında kısıtlı alanda mobil uygulama üzerinden denemelere başlamıştır.

Bu başarılar her ne kadar dikkat çekici olsa da Çok başarılı demek , güçlü rakipler demek! Trendyol'un, Hepsiburada gibi tecrübeli ve  pazara yeni giren Amazon Türkiye gibi  karşısında dişli rakipler var. Ama tabi Türkiye'de mücadele sürerken, arkasına aldığı Alibaba desteğiyle yoluna sağlam bir şekilde devam ediyor.

AKAF Firmasının Trendyol ile hiçbir bağlantısı yoktur ve hiçbir üretim veya uygulama aşaması AKAF firmasına ait değildir.


© 2021. tüm hakları saklıdır. AKAF tarafından desteklenmektedir