کمیسیون تپسی

کمیسیون تپسی
سه شنبه, 26 مهر 776 12:32 تپسی اسنپ طراحی تاکسی اینترنتی کمیسیون تپسی کمیسیون اسنپ
امروز 1397/10/15 برای رفتن به محل کار از تاکسی اینترنتی دینگ استفاده کردم و با راننده کمی آشنا شدم و با هم گرم گرفتیم.صحبت هایی در مورد اوضاع کار رانندگی در دینگ چگونه هست و آیا بهتر از اسنپ و تپسی هست و اینکه رانندگان آیا از کار کردن در این تاکسی آنلاینها که در این روزها سر و صدای زیادی کردند و بازاری داغ دارند،راضی هستند یا خیر.
تا به بحث کمیسیون رسیدیم و این درصد بحث برانگیز که از رانندگان شرکت تاکسی اینترتی کسر میشود رسیدیم.
درست است که این شرکت ها برای جذب رانندگان خود از این روش استفاده کردند که کمیسیون 10 الی 13 درصدی از رانندگان خود دریافت کنند تا رانندگان را از آژانس های تلفنی جذب کنند که البته مبلغی هم اضافه بر کرایه ای که از مسافر میگرفتند هم به رانندگان خود میدادند.که البته این موضوع برای من قابل پیش بینی بود ولی این درصد بالا خیر.
این در حالی بود که آژانس داران کمیسیونی بین 10 الی 20 درصد از رانندگان خود کسر میکردند.
با این حال رانندگان خیلی سریع به اپلیکیشن های تاکسی اینترتی (اسنپ-تپسی-ماکسیم-دینگ و....) پیوستند.
اما امروز با شنیدن این خبر که تپسی خیلی زود درآمد خود را بالا برد با دریافت کمیسیون 35 درصدی از رانندگان خود.باعث شده بود تعدادی از رانندگان که متوجه این درصد بالا شده اند ریزش کنند.و به سمت تاکسی اینترنتی دیگ بروند تا کمیسیون کمتری پرداخت کنند.
اما این نکته من رو به خود فرو برد که یعنی راننده ای که یک مسیر طولانی را طی میکند تا به مقصد برسد و تقریبا مبلغ 10000 تومان دریافت میکند.در اصل 6500 تومان این مبلغ برای اوست و 3500 تومان آن برای کمیسیون تپسی میباشد....!!!!!!!!
Prev Next
برچسب‌ها
1 نظر
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

FaLang translation system by Faboba