اپلیکیشن سینما تیکت

اپلیکیشن سینما تیکت
شنبه, 14 بهمن 1396 12:00 اپلیکیشن
برای استفاده از این اپلیکیشن کافی است پس از دانلود و نصب، با ورود شماره موبایل وارد محیط کاربری آن شوید.
پس از ورود، آخرین فیلم های در حال اکران در صفحه اصلی اپلیکیشن قابل مشاهده است. می توانید از دسته بندی موجود که بر اساس فیلم ها و سینماها تقسیم بندی شده اند، فیلم یا سینمای مورد نظرتان را انتخاب کنید.
انتخاب فیلم: پس از ورود به این بخش فیلم های در حال اکران با توجه به موضوع، در چند گروه دسته بندی شده اند.
پس از انتخاب فیلم مورد نظر اطلاعات خلاصه ای در مورد آن ذکر شده و همچنین امکان مشاهده نظرات بینندگان نیز وجود دارد.
پس از ان برای خرید بلیط به مرحله بعد می رویم. با انتخاب شهر مورد نظر، سینماهایی که در آنها فیلم مورد نظر در حال اکران است، دیده می شود. با انتخاب روز و ساعت مورد نظر و تعداد بلیط، به مرحله پرداخت آنلاین می رسیم و تنها با طی همین چند مرحله ساده، اطلاعات مورد نیاز برای دریافت بلیط در دسترس می باشد.
پس از پرداخت آنلاین و دریافت کد رزرو، شما می توانید از میان صندلی های خالی سینما، محل نشستن خود و همراهانتان را انتخاب کنید.
انتخاب سینما: در این دسته بندی شما می توانید اطلاعات مربوط به یک سینمای خاص را در اختیار داشته باشید. با انتخاب سینمای مورد نظرتان، می توانید فیلم ها و ساعات پخش آنها را مشاهده نمایید. همچنین برنامه سینمای مورد نظرتان تا هفت روز آینده نیز قابل مشاهده است.
به این صورت، با استفاده از این اپلیکیشن تمام اطلاعات مورد نیاز برای رزرو و خرید فیلم مورد نظرتان به راحتی در اختیار شما خواهد بود. همچنین اخبار مربوط به دنیای فیلم و سینما در این اپلیکیشن قرار داده شده است.
نسخه جدید این اپلیکیشن از رابط کاربری خوبی برخوردار است و شما در چند مرحله ساده، می توانید به مقصود خود برسید.
شرکت آکاف با توجه به تجربه های موفقی که در اجرای این نوع اپلیکیشن ها دارد، مفتخر است آمادگی خود را جهت اجرای هرچه بهتر اپلیکیشن های مشابه سینما تیکت اعلام نماید.
Prev Next
برچسب‌ها
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

FaLang translation system by Faboba