طراحی اپلیکیشن 1724

طراحی اپلیکیشن 1724
جمعه, 05 آذر 775 00:12 اپلیکیشن خدماتی اپلیکیشن مبتنی بر مکان
گردشگری، پزشکی، مراسم، خودرو، بیمه، تعمیرات، کامپیوتر، چاپ و تبلیغات، حقوقی، آموزش و مشاوره فعالیت می کند

می توان گفت 1724 یکی از جامع ترین خدمات رسانی ها را در بین اپلیکیشن های مشابه خود ارائه می دهد. ثبت سفارش در این اپلیکیشن بسیار راحت است. تنها کافی است پس از نصب و ثبت نام، از منوی اعلام درخواست، نوع خدمات مورد نظرتان را انتخاب کرده و به ثبت برسانید.

در اپلیکیشن های مشابه 1724، پس از انتخاب نوع خدمات و ثبت زمان و مکان، اپلیکیشن امکان انتخاب تعداد افراد مورد نظر و حتی اننتخاب اشخاص را به شما می دهد.
پس از آن اپلیکیشن با توجه به اطلاعاتی که از شما دریافت کرده است هزینه انجام خدمات درخواستی را محاسبه می کند و شما پس از مشاهده هزینه، درخواست خود را به ثبت می رسانید؛ اما در اپلیکیشن 1724 تمام این اطلاعات از طریق اپراتوری که پس از ثبت درخواست با شما تماس می گیرد، دریافت می شود.
با توجه به گستردگی محدوده خدمات 1724، منطقی است تخمین قیمت برای بعضی از خدمات نیاز به داشتن اطلاعات دقیق و جزئی می باشد اما برای انجام خدماتی از قبیل نظافت، تعمیرات، حمل و نقل و ... محاسبه قیمت با دریافت اطلاعات مورد نیاز در چند مرحله، به راحتی امکان پذیر است. با ذکر اینکه کاربران معمولا علاقه دارند قبل از ثبت درخواست، از هزینه خدمات درخواستی شان مطلع باشند.
همچنین در مورد این اپلیکیشن ها که تنها در شهرهای خاصی فعالیت می کنند، پیشنهاد می شود در همان مراحل ابتدای ثبت سفارش در صورتی که مکان و شهر درخواست کننده خارج از محدوده اپلیکیشن می باشد، سفارش به مرحله ثبت نرسد و کاربر متوجه خارج از محدوده بودن خود شده و ادامه مراحل ثبت سفارش را انجام ندهد.
شرکت آکاف با تحلیل و بررسی اپلیکیشن های منتشر شده، استانداردها و بایدها و نبایدهای طراحی اپلیکیشن های خدماتی مبتنی بر مکان را به خوبی می داند. آکاف با توجه به تجربه موفقی که در زمینه اجرای این نوع اپلیکیشن های خدماتی دارد و با تکیه بر تیم توانمند خود، آمادگی خود را برای طراحی و اجرای هرچه بهتر اپلیکیشن خدماتی کسب و کار شما اعلام می دارد.
برای دریافت مشاوره با افراد باتجربه آکاف، با شماره تلفن 22897924 (21) تماس حاصل نمایید.
Prev Next
برچسب‌ها
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

FaLang translation system by Faboba